02.03.2017 - Оновлено IOTA LISTINGS 2017 (станом на 2 березня) >>>>>>

27.12.2016 - IOTA оновлення станом на 26.12.2016 >>>>>>
- Нові списки островів по номерам та країнам станом на 1.01.2017. >>>>>>

21.04.2016 - Оновлено IOTA LISTINGS 2016 (станом на 20 квітня)

To top

Переліки для диплому UIA

U I A - D I R E C T O R Y
(Last edition - 15.09.2016)


1. S E A
1.1. A Z - A Z O V Sea [HE, DO,KR, ZP]
AZ-001 Liapina I. [DO]AZ-011Peresyp' I. [ZP]
AZ-002 Malyi Dzendzyk I. [ZP]AZ-012Churiuk I. [HE]
AZ-003Dzendzyk I. [ZP]AZ-013Kuiuk-Tuk I [HE]
AZ-004Kosa Biriuchyi I. [HE/ZP]AZ-014Kryachynyi I. [HE]
AZ-005Kosa Obitochna I.[ZP]AZ-015Zelenovskyi I.[HE]
AZ-006Utinyi I. {ZP}AZ-016Russkyi I. [KR]
AZ-007Papanin I. [HE]AZ-017Martynyi I. [KR]
AZ-008Kamyshi I.[HE]AZ-018Kitai I.[HE]
AZ-009Verbludka I. [HE]AZ-019Lysyi I.[HE]
AZ-010Verbliuzhyi I. [HE]
1.2. B S - B L A C K Sea [HE, MY, OD, KR]
BS-001Babin I.[HE]BS-016Smolenyi I.[HE]
BS-002Berezan' .I[MY]BS-017Tendrivs'ka Kosa I.[HE]
BS-003Velykyi I.[HE]BS-018Maiors'ki Is.[KR]
BS-004Dzarylgach I.[HE]BS-019Rus'kyi I.[KR]
BS-005Dovhyi I.[MY]BS-020Kuiuk-Tuk I. (deleted - see AZ-013)[HE]
BS-006Yehorlyts'ki I. [HE]BS-021Churiuk I. (deleted - see AZ-012)[HE]
BS-007Zmiinyi I.[OD]BS-022Ustrichni Is. [HE]
BS-008Kalanchacks'ki Is.[HE]BS-023Skaly Bily Kamni (Adalar)[KR]
BS-009Kins'kyi I. [HE]BS-024Orlov-2 I. [HE]
BS-010Korabel'-Kamin' Rocks[KR]BS-025 Verbky I. [HE]
BS-011Kruhlyi I.[MY]BS-026Tendra I.[HE]
BS-012Lebyazh'yi Is. [KR]BS-027Yanushev I. [HE]
BS-013Orlov I. [HE]BS-028Ternov I. [HE]
BS-014Pervomais'kyi I.[MY]BS-029Karzhinskyi I. [HE]
BS-015Sybirs'ki Is. [HE]BS-030Fericirii I.[OD]
2. R I V E R :
2.1. D E - D E S N A River [CR, KO, SU]
DE-001Litnyk I.[KO]DE-006Zhavinka I. [CR]
DE-002Teliachyi I.[CR]DE-007Malyi I. [CR]
DE-003Chulagiv I. [CR/SU]DE-008"Pliazhnyi" I.[CR]
DE-004Molodezhnyi I. [CR]DE-009"Otlichnyi" I.[CR]
DE-005Proreznoy I. [CR]
2.2. D N - D N I P R O River [CH, CR, HE, DN, KI, KO, KV, PO, SU, ZP]
DN-001Bilohrudyi I. [HE]DN-096Toloka I [HE]
DN-002Velykyi Potiomkin I.[HE]DN-097Nestryha I. [HE]
DN-003Karantynnyi I. [HE]DN-098Borshchovyi I. [HE]
DN-004Malyi Potiomkin I. [HE]DN-099 Kut I. [HE]
DN-005Vil'khovyi (Ol'khovyi) I.[HE]DN-100Pavliukivs'ki Is [KI]
DN-006Khortytsia I. [ZP]DN-101Val'kivs'kyi I. [KO]
DN-007Kuchugury I. [DN]DN-102Starosil'skyi I.[KO]
DN-008Dubovyi I.[DN]DN-103Velykyi I. [KO]
DN-009Lenin I.[ZP]DN-104 "Pischanyi" I. [KO]
DN-010Tavolzhans'kyi I.[ZP]DN-105Muromets I. [KV]
DN-011 Kozlov I. [ZP]DN-106Dolbets'kyi I [KV]
DN-012Velykyi Mahortet I.[DN]DN-107 Venecianskyi I. [KV]
DN-013 Kodachek I.[DN]DN-108Malyi I. [KV]
DN-014Kamianuvatyi I. [DN]DN-109Velykyi I. [KV]
DN-015Starukha I.[DN]DN-110Pokal I. [KO]
DN-016Shevs'ki Is. [DN]DN-111 Baidy I. [ZP]
DN-017Monastyrs'kyi I. [DN]DN-112Voronyi I. [KI]
DN-018 Zelenyi I. (nr Dnipropetrovs'k)[DN]DN-113Koniachi Is. [KI]
DN-019Bezimennyi ("Liubovi") I.[DN]DN-114Lysiachyi I.[KI]
DN-020Horilyi I. [DN]DN-115Erik I. [KI]
DN-021Obukhivs'kyi I. [DN]DN-116Fantaziia I.[PO]
DN-022Divochyi I. [DN]DN-117Malozh I. [CR]
DN-023Kamianystyi I. [DN]DN-118Kazennyi I. [CR]
DN-024Kriachynyi I. [DN]DN-119Zmytnycia Is. [KI]
DN-025Pohorilyi I.[DN]DN-120Bilyi I. [ZP]
DN-026Zelenyi I. (nr Dniprodzerzhyns'k) [DN]DN-121Sidlastyi I. [ZP]
DN-027Anhelina I.[PO]DN-122Chaplins'kyi I. [KI]
DN-028Horodok I.[PO]DN-123Kam'ianyi I. [KI]
DN-029Novoriazhs'ki Kuchuhury I.[PO]DN-124Sukacheva ("Slavy") I.[DN]
DN-030Vyshniaky I[PO]DN-125Chervonyi Vodnik I. [DN]
DN-031Sviata Kosa I. [KI]DN-126Aleksiivs'kyi I. [DN]
DN-032Moskal' I[KI/PO]DN-127Bolhars'kyi I.[DN]
DN-033Baidak I. [KI]DN-128Dyka Kosa I.[DN]
DN-034Zasukha I. [PO]DN-129Stanovyi I. [DN]
DN-035Velykyi Kriachok I.[PO]DN-130Kornetivs'kyi I. [ZP]
DN-036Kriachkovs'kyi I. [PO]DN-131Antoniv I. [ZP]
DN-037Durnyi Kut I.[PO]DN-132Rozstebin I. [ZP]
DN-038Strilets'kyi I. [PO]DN-133Okhy-Wzdohy Is.[ZP]
DN-039Shelamai I. [PO]DN-134Chornyi I.[ZP]
DN-040Dymkin I.[PO]DN-135Try stohy Is. [ZP]
DN-041Zelenyi I.(nr Kremenchuk)[PO]DN-136 Dubovyi I. [ZP]
DN-042Kriachyna I.[PO]DN-137Kokhannia I.(Tiasmyn r.)[CH]
DN-043Didok I. [PO]DN-138Marusyn I. (Tiasmyn r.)[CH]
DN-044Lypivs'ki Is. [KI]DN-139Zahreblia I.(Tiasmyn r.)[CH]
DN-045Zhovnino I. [PO]DN-140Blyz'kyi I. [KV]
DN-046 Veremiyevs'kyi I.[PO]DN-141Bezimennyi I. [KV]
DN-047Halyts'kyi I. [PO]DN-142Malyi I. (Desenka r.)[KV]
DN-048Kulishev'skyi I.[PO]DN-143Halernyi I.[KV]
DN-049Britany I. [HE]DN-144Paustovskyi I.(Ros r.)[KO]
DN-050Lvivs'kyi I. [HE]DN-145Kutok I. (Psel r.) [SU]
DN-051Pravednyi I. [CR]DN-146Generals'kyi I. [KO]
DN-052Dievs'kyi I. [DN]DN-147Kazydub I. [PO]
DN-053Svyniachyi I. [DN]DN-148Shelestov I. [KO]
DN-054Mirovyi I. [DN]DN-149Patona I. [KV]
DN-055Namystanka I.[DN]DN-150Yunosti I. [KV]
DN-056Moika I. [DN]DN-151 "Rovzhi" I. [KO]
DN-057Ternik I. [DN]DN-152Rybnyi I.[KO]
DN-058Sergiivs'kyi I.[DN]DN-153Sosnovyi I.[KO]
DN-059Samars'kyi I.[DN]DN-154Pischana Kosa I.[KO]
DN-060Malyi Mahortet I.[DN]DN-155Lebekhivka I. [PO]
DN-061Bilyi I. [ZP]DN-156Petrenky I. [PO]
DN-062Truhanov I. [KV]DN-157Holi Is. [PO]
DN-063Ol'hins'kyi I. [KV]DN-158 "Zhabotky" I.[CR]
DN-064Kozachyi I. [KO]DN-159Zagatka I. [CR]
DN-065Ol'hin I. [KO]DN-160Kryvulia I. [CR]
DN-066Vodnikiv I. [KO]DN-161Pidkova I.[KO]
DN-067Dykyi I. [KO]DN-162 "Buket" I. [KO]
DN-068Roslavs'kyi I. [KO]DN-163 "Koropivka" I. [KV]
DN-069Trypil's'kyi I. [KO]DN-164Prosered I.[KO]
DN-070Monashs'ka Kosa I.[KO]DN-165Kruhlyk I. [HE]
DN-071Maiak I. [KO]DN-166Gadiucha Kosa I. [HE]
DN-072 Kozats'kyi I. [HE]DN-167Mali Koniachi Is. [KI]
DN-073Zhukov I. [KO]DN-168Molodniahi I. [HE]
DN-074Vasyl'kiv I. [HE]DN-169"Krasnikovs'kyi" I. [HE]
DN-075Velykyi I.[HE]DN-170"Sobachka" I. [CH]
DN-076Bakais'kyi I. [HE]DN-171 "Kruhlyk" I. [CH]
DN-077Cherkes'kyi I. [HE]DN-172"Shelestov" I. [CH]
DN-078Martynivs'ka Kosa I. [HE]DN-173"Prosered" I. [CH]
DN-079Velykyi Sokolin I. [HE]DN-174 "Zmiinyi" I. [CH]
DN-080Haps'kyi I.[HE]DN-175Ryzhye Is.[KV]
DN-081Kruhlyi I. [HE]DN-176 Nickolaya Is. [KV]
DN-082Malyi Sokolin I.[HE]DN-177 Zmiinyi I. [HE]
DN-083Kovtunivs'kyi I. [HE]DN-178Strelka I. [HE]
DN-084Tender I. [HE]DN-179Gavanskyi I. [HE]
DN-085Stvornyi I. [HE]DN-180 Kozacke Selyshche I. [HE]
DN-086Solodkyi I. [HE]DN-181 Mali Lipovski Is. [KI]
DN-087Zabych I. [HE]DN-182 Krysinyi I. [HE]
DN-088Buhaz I.[HE]DN-183 Voronyi I. [HE]
DN-089Kozulihs'kyi I. [HE]DN-184Starukha I. [CR]
DN-090Proserec'kyi I. [HE]DN-185 Vershyna I. [CR]
DN-091 Domahs'kyi I. [HE]DN-186Lopukhovatyi I. [KV]
DN-092 Verbky Isl. {deleted -see BS-025) DN-187 Hilche I. [KO]
DN-093Somova Kosa I. [HE]DN-188Malyi Zhovnino I. [PO]
DN-094Tendra Isl (deleted - see BS-026)DN-189Novyi I. [CR]
DN-095Yanyshev Isl.(deleted - see BS-027)DN-190Vorontsova I. [KI]
2.3. D R - D N I S T E R River [TE, CN]
DR-001 "Kokhannia" I. [TE]DR-005 "Samushins'kyi" I. [CN]
DR-002Repuzhyns'kyi I. [CN]DR-006 "Onuts'kyi" I. [CN]
DR-003Doroshovets'kyi I.[CN]DR-007 "Bernovs'kyi" I. [CN]
DR-004Bridons'kyi I. [CN]
2.4. D U - D U N A I ( D A N U B E ) River [OD]
DU-001Poludenyi I. [OD]DU-017 Prorvin I. [OD]
DU-002Kubanskyi I. [OD]DU-018Salmanivs'kyi I. [OD]
DU-003Ankudinov I.[OD]DU-019 Potapivs'ka Kosa I.[OD]
DU-004Ochakivs'kyi I.[OD]DU-020Stepovyi I. [OD]
DU-005Peschanyi I.[OD]DU-021Plavuchyi I. [OD]
DU-006Stambul's'kyi I.[OD]DU-022Matros'kyi I.[OD]
DU-007Kolesivs'ki Is. [OD]DU-023Savits'koho I. [OD]
DU-008Kislyts'kyi I. [OD]DU-024Mashen'ka I. [OD]
DU-009 Katin'ka I. [OD]DU-025Malyi Tataru I. [OD]
DU-010 Velykyi Daller I. [OD]DU-026Malyi Daller I. [OD]
DU-011Yermakov I.[OD]DU-027Kubanu I. [OD]
DU-012 Kurils'ki Is. [OD]DU-028Tsyhanskyi I. [OD]
DU-013Polunychnyi I. [OD]DU-029Zavodnyns'kyi I. [OD]
DU-014Bielhorods'kyi I. [OD]DU-030 Hnieushev I.[OD]
DU-015Shabash I. [OD]DU-031 Maikan I. [OD]
DU-016Limba I. [OD]
2.5. I N - I N G U L E T S River [HE,KI]
IN-001Shchuchyi I. [KI]IN-003Petrivskyi I.[KI]
IN-002Poplavok I.[KI]IN-004Kamyshovyi I.[KI]
2.6. P B - P I V D E N N Y I B U H River [KI, MY, VI]
PB-001 Festival'nyi I.[VI]PB-003 "Ovars'kyi" I. [MY]
PB-002 Konstantynivs'ka Batar. I.[MY]PB-004 "Kokhannia" I. [KI/VI]
2.7. P R - P R I P' I A T ' River [CR, RI, VO]
PR-001 Velykyi Skhidnyi I.[CR]PR-005 Stokhod I. [RI]
PR-002 Pivdennyi I. (Uzh r.) [CR]PR-006 Prykladnyky I [RI]
PR-003 Boroda I. [CR]PR-007 Bilyi I. [RI]
PR-004 Zhuravlykha I. [RI]
2.8. R O - R O S ' River [KO]
RO-001Detstva I.[KO]RO-002Zelenyi I.[KO]
2.9. S D - S I V E R S ' K Y I D O N E T S ' River [DO, HA, LU]
SD-001 "Rusanivs'kyi" I.[DO]SD-022 Raevskyi I. [LU]
SD-002 "Zakitnyi" I. [DO]SD-023 Rybachyi I. [DO]
SD-003 "Maiaky" I. [DO]SD-024 Tishina I. [DO]
SD-004 "Prishyb" I. [DO]SD-025 Privolskyi I.[LU]
SD-005 "Donets'kyi" I. [DO]SD-026 unappropriated
SD-006 "Nyzhnii" I. [LU]SD-027 “Ostrov” I. [HA]
SD-007 "Kryms'kyi" I. [LU]SD-028 “Khoropov” I.[HA]
SD-008 "Nezbuvshykhsia nadii" I. (Oskol r.)[HA]SD-029“LiakhovyI”I.[HA]
SD-009 "Slavians'kyi" I. [DO]SD-030 “Zadashkovoe” I.[HA]
SD-010 "Shchiurovs'kyi" I. [DO]SD-031 “Krugliak”I.[HA]
SD-011 Tist I.[LU]SD-032“Shevliuga”I.[HA]
SD-012 "Velykyi Shchiurov" I. [DO]SD-033 “Limanskyi”I.[HA]
SD-013 "Besedikha" I. [HA]SD-034“Bol’shaya Petlia” I. [HA]
SD-014"Zhuravlivs'kyi" I. (Kharkiv r.)[HA]SD-035 “Malaya Petlia”I. [HA]
SD-015Malyi Shchiurov I.[DO]SD-036“Hreblia”I. [HA]
SD-016Vil'khovyi sadok I.[HA]SD-037 “Mlyn” I. [HA]
SD-017Raigorods'kyi I.[DO]SD-038 “Khomutki” I. [HA]
SD-018 "Bila Prystan'" I. [HA]SD-039 “Pervyi Gorelyi” I. [HA]
SD-019 "Piskunivs'kyi" I. [DO]SD-040 “Soldatskyi” I. [HA]
SD-020 "Kryva Luka" I. [DO]SD-041 “Zayachyi” I. [HA]
SD-021 Horilyi I. [HA]
2.10. S L - S L U C H River [HM, RI, ZH]
SL-001 "Bil'chaky" I. [RI]SL-003Perebrody I. [RI]
SL-002 Kolki I. [RI]SL-004Kilikiev I. [HM]
2.11. S U - S U L A River [CH, PO, SU]
SU-001"Romaniv" I. [CH]SU-007 unappropriated
SU-002"Tretiy Topolynyi" I. [CH]SU-008Liashchivka I.[CH]
SU-003"Druhyi Sosnovyi" I. [CH]SU-009Lebichivka I. [PO]
SU-004Horbivka I.[CH]SU-010Halitskyi I. [PO]
SU-005 unappropriatedSU-011Petrenki I. [PO]
SU-006 unappropriatedSU-012Kulishevka I. [PO]
2.12. S T - S T R Y J River [LV]
ST-001"Kochujuschij" I.[LV]
3. L A K E :
3.1. BiL - B I L E Lake [VO]
BiL-001 "Bilyi" I.[VO]
3.2. BlL - B l a k y t n i Lakes [DO]
BlL-001 BlL-001 "Blakytnyi" I. [DO]
3.3. ChL - C H E R V O N O O S K I L' S' K E Lake [DO]
ChL-001 Lozovyi I. [DO]ChL-003"Nevezinnia" I. [DO]
ChL-002 Malyi Lozovyi I.[DO]ChL-004Mrii I.[DO]
3.4. DiL - D I B R O V A Lake [DO]
DiL-001 Velykyi Dibrova I. [DO]DiL-002Malyi Dibrova I. [DO]
3.5. ErL - EROK Lake [DO]
ErL-001 Nyzhniy Khomut I.[DO]ErL-002Khomut I.[DO]
3.6. KrL - K R Y M N O Lake [VO]
KrL-001 Krymno I.[VO]
3.7. KuL - K U H U R A U I Lake [OD]
KuL-001Strilka I. [OD]KuL-004 Ispartytsia I.[OD]
KuL-002 Pishchanyi I. [OD]KuL-005Shkel'ka I.[OD]
KuL-003 Kruhlyi I.[OD]
3.8. LiL - L I U B' I A Z' Lake [VO]
LiL-001 "Liub'iaz's'kyi" I.[VO]
3.9. NoL - N O B E L' Lake [RI]
NoL-001Pestia I. [RI]NoL-003Ostrovok I. [RI]
NoL-002"Lypna" I. [RI]NoL-004 "Petrovs'kyi" I. [RI]
3.10. OsL - O S T R O V S ' K E Lake [RI]
OsL-001Ostrovs'kyi I.[RI]
3.11. PeL - P E C H E N I Z' K E Lake [HA]
PeL-001 "Kuba" I. [HA]PeL-003 Khvoinyi I. [HA]
PeL-002 Kulakovs'kyi I. [HA]
3.12. SvL - S V I T I A Z' Lake [VO]
SvL-001Svitiaz' I. [VO]
3.13. VoL - V O L I A N S' K E Lake [VO]
VoL-001 "Volians'kyi" I. [VO]VoL-002 "Malyi Volians'kyi" I.[VO]
4. S T R A I T :
4.1. K S - K E R C H Strait [KR]
KS-001Kosa Tuzla I. [KR]
5. A N T A R C T I C A :
5.1. A N - A N T A R C T I C A Station
AN-001 "Academician Vernadskyi" station [Galindez I.], after 07.02.1996


Зараховуються для IOTA:
1. EU-179: BS-001, BS-002, BS-005, BS-008, BS-013, BS-016.
2. EU-180: BS-012, KS-001.
3. EU-182: BS-007, DU-001, DU-003, DU-004, DU-005, DU-006.
4. AN-006: AN-001.


Зберегти перелік островів для диплому UIA у форматі MS Excell на комп'ютер.